Nieuwbouwcomplex met 4 nieuwe operatiekamers
Onlangs werden de 4 nieuwe, ultramoderne operatiekamers in gebruik genomen. Een project van bijzondere omvang. Inspelen op de patiëntbeleving, voldoen aan de nieuwste eisen en (medische) techniek maakte dit project een mooie uitdaging.

-
Klant ZorgSaam
Aanvang Project
Ervaren bouwteam
ZorgSaam heeft gekozen voor een ervaren bouwteam met Bouwbedrijf Sprangers, Zeeuwse Verwarmings Unie en Elektra 21.
Kracht van de combinatie
Er zijn in totaal 4 operatiekamers gebouwd met de bijbehorende opdekruimtes. Verder een centrale hal met centrale balie. Het geheel is door middel van 2 loopbruggen aangesloten op de bestaande bouw. Op de 2e verdieping bevindt zich de technische ruimte.
In het gehele nieuwbouwcomplex heeft Elektra 21 samen met ProTect 21 de elektrotechnische -, brandmeld-, data-, aardings- en noodstroominstallatie gerealiseerd.
De beste zorg verlenen
Het geeft een verbetering van werkwijze, kwaliteit en veiligheid. De nieuwe ruimtes gaan er niet alleen mooier en moderner uitzien, ze zijn ook optimaal geschikt om efficiënt te werken en de beste zorg te verlenen.